+420 725 852 008

Tepelná čerpadla

Montujeme tepelná čerpadla vzduch-voda a vzduch-vzduch, zejména značku Toshiba, s kterou máme mnohaleté zkušenosti a nově také značku Sinclair.
Skvělým úsporným řešením pro rodinné domy i větší stavby, pro novostavby i rekonstrukce je tepelné čerpadlo. Nejmodernější způsob řízení výkonu pomocí invertoru výrazně šetří dodávanou elektrickou energii. Čerpadlo pracuje podle požadované spotřeby tepla, tedy odebírá jen tolik elektrické energie pro fungování systému, kolik je potřeba. Tepelné čerpadlo Toshiba a Sinclair je tepelné čerpadlo vzduch-voda, které využívá bezplatnou tepelnou energii z venkovního vzduchu a s pomocí malého množství elektrické energie ji distribuuje do otopné soustavy.

Venkovní jednotka pracuje tiše a nemá zvláštní nároky na prostor.

Tepelné čerpadlo Toshiba má minimální nároky na prostor, instaluje se na fasádu, či k budově, nevyžaduje složité stavební práce. Skládá se z venkovní jednotky s kompresorem a jedné nebo více vnitřních jednotek, kde dochází k výměně energie. Venkovní jednotka pracuje tiše, protože uspořádání a konstrukce dvojice kompresorů redukuje vyšší vibrace a zajišťuje dlouhou životnost. Vnitřní jednotky se dají snadno umístit a instalovat. Tepelné čerpadlo Toshiba umí regulovat dva teplotní okruhy, například radiátorový, kde je nutná vyšší teplota a podlahové vytápění. Dokáže ohřát vodu až na 65° C.

Jsme certifikovaní montéři Tepelných čerpadel Toshiba ESTIA